Jaká aplikace s umělou inteligencí stojí za vyzkoušení?

Umělou inteligenci vám nemusíme příliš představovat. Od prvního veřejného vydání Chat GPT v roce 2022 na sebe strhává stále větší pozornost. V současnosti najdete na internetu desítky a desítky všemožných aplikací. Jaká z nich vážně stojí za to?

Nenechte se nachytat

Když přijde takový BOOM, jakým zveřejnění umělé inteligence bezesporu je, každý se na něm chce přiživit. Přesně proto v posledních dvou letech vzniklo několik desítek aplikací na bázi umělé inteligence. Asi vám nemusíme říkat, že řada z nich byla ušitá horkou jehlou. Vy si tak přečtete celou řadu slibů, jenže realita je úplně jinde… Z toho důvodu byste měli být opatrní, jaká umělá inteligence vám přijde pod ruku.

Mezi opravdu oblíbené a ověřené aplikace patří třeba Editee (donedávna známá jako Deeply). Tento šikovný program se specializuje na vytváření všemožných textových podkladů. Snadno vám vymyslí textaci celých webových stránek firmy, popíše produkty ve vašem e-shopu, napíše příspěvky na Facebook, a dokonce sestaví reklamní e-maily pro posílání odběratelům. Naprostou samozřejmostí je psaní blogových článků, seminárních prací a desítek dalších disciplín.

Vytvořte si grafiku, překládejte a zpracovávejte dokumenty

Editee se neomezuje jen na psaní textů. Podobně šikovná je i v případě, kdy máte v plánu vymyslet a sestavit perfektní obrázky pro svůj projekt. Nebo snad chcete přeložit text z některého z více než třiceti světových jazyků? Případně převést fotografie ručně psaných zápisků z porady do textového souboru? Ve všech případech budete mít hotovo za pár minutek. Pro více inspirace navštivte přímo internetové stránky programu Editee. Tam zjistíte vše potřebné, a navíc si budete moci vyzkoušet pětidenní testovací verzi zdarma. Díky tomu se sami přesvědčíte, že stojí za to.

Komentáře

Komentáře