Fučíkova, Fulnek
V průmyslovém areálu na ulici Fučíkova ve Fulneku, který prochází postupnou revitalizací, máme k dispozici k pronájmu atraktivní komerční prostory. Bývalá stolárna nabízí široké možnosti využití – od skladování, přes montážní práce až po výrobu. Prostory lze přizpůsobit vašim požadavkům, aby splňovaly přesně to, co potřebujete. V areálu jsou nově zřízeny rozvody elektřiny s podružným měřením, což umožňuje snadnou kontrolu spotřeby. Přístup je bezproblémový i pro kamiony a na místě je zajištěna možnost parkování, případně pronájem venkovních ploch. Pokud potřebujete kancelářské zázemí, v sousední budově jsou k pronájmu také kanceláře.
Areál nabízí jedinečnou výhodu, kterou je koncentrace více firem na jednom místě, umožňující spolupráci a synergie ve výrobě. Dalším benefitem je skvělá dopravní dostupnost: exit 330 dálnice D1 je vzdálený pouhých 7 km, silnice spojující Nový Jičín a Opavu je dostupná do 3 km a na Odry se napojíte již po 200 metrech.
Cena pronájmu činí 5 269 Kč bez DPH a záloh na energie. Požadujeme vratnou kauci ve výši dvou měsíčních nájmů a provize RK činí 7 000 Kč. Energetická náročnost budovy je dle zákona uváděna jako třída G, protože PENB nebyl dodán.
Hledáte něco jiného? Dejte nám vědět, jaké jsou vaše potřeby, a my se pokusíme najít vhodné prostory v rámci tohoto areálu, včetně možnosti jejich úprav na míru.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte makléře Jiřího Váhalu. Těšíme se na spolupráci!
Se mnou jde realitní byznys snadno a rychle.
Šafaříkova 201/17, Praha
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Jiří Váhala
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu skladů v Fulneku?