Brno-sever
V zastoupení majitele hledáme někoho do nově vznikajícího komunitního colivingu v Brně-Soběšicích. Někoho kdo má blízko k přírodě a zajímá se o soběstačnost. Pro takovou osobnost zde máme k pronájmu netradiční prostory v podkroví domu ve stylu kanadského srubu v obci Brno-město, část obce Soběšice. Dům je na kraji lesa na začátku rekreační oblasti a je tak obklopen přírodou se kterou se snaží co nejvíce splynout. Nabízený prostor má výměru 40m2 ale vzhledem k šikminám střechy je reálná užitná plocha cca 20m2 + k jednotce náleží i lodžie o výměře 10m2. Okna jsou dřevěná a orientována na všechny světové strany.
Podkroví je nově zřízeno a ještě mu pár drobností chybí k dodělání. Především se aktuálně realizuje sprchový kout v suterénu domu patřící výhradně k užívání nájemci podkroví. Prostor je vytápěn pasivně spodními byty s možností v případě potřeby dotápěním přímotopy.
Parkování je možné na vlastním pozemku před domem. Po dohodě s majitelem je možné přenechat prostor pro vlastní záhonky. Stejně tak je na dohodě domácí mazlíček.
Za služby jako je dodávka vody, internet či teplo se platí paušální částka 2000Kč/měsíc. Zálohy na elektrickou energii činí 1000Kč/měs.. Při podpisu nájemní smlouvy bude požadována jistina ve výši tří měsíčních nájmů. Po skončení nájmu bez dluhů a poškození předmětu nájmu se tato částka nájemci v plné výši vrací. Provize realitní kanceláře je jeden měsíční nájem vč. energií.
UPOZORŇUJEME, že po každém zájemci o prohlídku bude vyžadováno vyplnění základního dotazníku pro zájemce o nájem. Bez vyplněného dotazníku není prohlídka možná.
Pro více informací, zájmu o prohlídku nebo v případě nejasností volejte níže uvedeného makléře.
Vídeňská 1014/18b, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Vít Kaňa
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu atypických bytů v Brně?