Chotěboř, Klouzovy
V obci Klouzovy jen 5 km od města Chotěboře pro Vás nabízíme k prodeji jednopodlažní rodinný dům o dispozici 4+kk s prostornými půdními prostory, který proběhl částečnou rekonstrukcí a který je připravený na okamžité užívání. Navíc k němu náleží pěkná zahrada o rozloze 700 m2, která je v rovině a kompletně oplocená.
Toužíte po vlastním bydlení v rodinném domě na vesnici, který již nepotřebuje žádné nutné rozsáhlé investice a kam byste se mohli ihned nastěhovat? Rodinný dům, který bude jen 5 km jízdy autem od města Chotěboře, kde je kompletní občanská vybavenost?
Máme pro Vás skvělou nabídku prostorného rodinného domu v obci Klouzovy u Chotěboře, který Vám určitě padne do oka!
Jednopodlažní rodinný dům o dispozici 4+kk s prostorným podkrovím, ke kterému náleží pěkná zahrada v rovině se zahradním domkem, která je kompletně oplocená. Další z mnoha výhod domu je garáž s elektricky ovladatelnými vraty a další vedlejší prostory jako je sklad, dřevník nebo sklípek, který jistě uchvátí kdejakého vinaře.
Dům prošel částečnou rekonstrukcí, kdy došlo k výměně oken za plastová, výměna střešní krytiny za nové tašky, elektřina částečně v mědi, nové podlahy, nové rozvody topení, podříznutí obvodových stěn,
Vstupními dveřmi se dostaneme do zádveří rodinného domu, po pravé straně je samostatná toaleta, hlavní obytná místnost kuchyně s prostornou kuchyňskou linkou spojená s obývacím pokojem, která tvoří velmi vzdušnou světlou místnost, na kterou z levé strany navazuje samostatná ložnice, po pravé straně vedle kuchyně je koupelna s vanou, sprchou, umyvadlem a plynovým kombinovaným kotlem, který zajišťuje vytápění a ohřev teplé vody v celém domě.
Ze zádveří se do levé strany dostaneme do chodby, na kterou navazuje koupelna se sprchou a umyvadlem, rovně chodbou se dostaneme do kuchyně s kuchyňskou linkou a obývacím pokojem, na kterou obdobně z levé strany navazuje samostatná ložnice. Rodinný dům byl využívaný jako dvě samostatné bytové jednotky o dispozicích 2+kk pro dvě rodiny. Z obývacího pokoje se balkónovými dveřmi dostaneme na terasu, která si přímo žádá odpolední posezení u čaje nebo si zde můžete, v horkých letních dnech, užívat společné grilování s přáteli.
K domu náleží vlastní studna.
Díky svému umístění Vám dům poskytne poklidné bydlení obklopené přírodou s dobrými sousedskými vztahy.
V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s vyřízením financování této nemovitosti.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán a z toho důvodu uvádíme třídu G.
Pro více informací volejte makléři.
Krále Jana 259, Chotěboř
Máte zájem o tento dům?
Inzerát si prohlédlo 2 lidí
Jaroslav Bohuněk
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Chotěboři?