Pronájem bytu 3+kk, Náměšť nad Oslavou, Masarykovo nám., 94 m2

Masarykovo nám., Náměšť nad Oslavou

15 000 Kč /za měsíc Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prověřené firmy v Náměšti nad Oslavou

Informace k bytu

Pronájem bytu 3+kk s 2 balkony, 94,49 m2 v centru města Náměšť nad Oslavou. Byt je umístěný ve 2. NP bytového domu bez výtahu - prostorný pokoj s balkonem je dřevěným schodištěm propojen o patro níže. Součástí vybavení je kuchyňská linka.
Měsíční nájem činí 15.000 Kč + 4.300 Kč zálohy na energie (teplá a studená voda, vytápění), tj. 19.300 Kč/měs. + na nájemníka se při podpisu nájemní smlouvy přepisuje elektřina. Nastěhování je možné ihned. Vratná kauce činí 2 x nájem včetně energií.
V Náměšti nad Oslavou je veškerá občanská vybavenost: mateřské školky, základní školy, obchody, lékárny, pošta, úřady, restaurace, kavárny, kulturní i sportovní vyžití. Dobré autobusové i vlakové spojení jak do Brna, tak i do Třebíče, nájezd na dálnici D1 cca 15 min.

Parametry bytu

Cena
15 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
7. 4. 2025
Adresa
Masarykovo nám., Náměšť nad Oslavou
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Patro
2.
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
94 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitypro.eu. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 7 lidí

Prodejce

Petra Fojtíková

Petra Fojtíková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 3+kk v Náměšti nad Oslavou?

Podobné nemovitosti