Dalibora z Myšlína, Doksy, Staré Splavy
(včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
Milujete Mácháč jako já a chcete sem jezdit co nejčastěji? Pak zvažte investici do jednoho ze dvou apartmánů (klidně i do obou dvou), které jsou právě na prodej v LakePark Residenci ve Starých Splavech. Jen 150 metrů od hráze Máchova jezera. Můžete sem jezdit na dovolené a víkendy, případně pronajímat v době, kdy zde sami nebudete. O vše se postará milá paní správcová, která tu pečuje o hosty i o apartmány. Tím můžete získat i pasivní příjmy, které váš dobrý pocit z výhodné investice ještě umocní. Samozřejmě zde můžete bydlet i natrvalo, apartmány jsou zkolaudované jako byty.
LakePark Residence je moderní komplex z roku 2018 z dílny ateliéru EXA, který získal několik ocenění v soutěžích Stavba roku, Realitní projekt roku či Best of Realty. Poskytuje kvalitní zázemí pro klidnou rekreaci, navíc s perfektním servisem správcovské firmy. Pokud se rozhodnete apartmán/y pronajímat, o vše se postará – propagaci (primárně přes Booking.com, kde hodnocení návštěvníků je 9,1 z 10), péči o ubytované, úklid, drobné opravy nebo vyúčtování. Vám stačí si jen rezervovat termíny pro vás a zamluvit saunu. Společná kolárna s možností mytí kol je dalším benefitem. Případně si můžete dávat kola do vlastní komory, velká je na to dost.
Apartmán (označení A.2.3.) se nachází v 1. patře, má dispozici 2+kk a plochu 59,4 m2. Nechybí velká komora v bytě a sklepní kóje na patře. Navíc k němu patří prostorná lodžie s výhledem do zeleně (9,5 m2), kde můžete relaxovat v pohodlných křeslech. Dalším příslušenstvím je garážové stání v suterénu.
V apartmánu se pohodlně vyspí 4 lidé – v ložnici je manželská postel, v obýváku rozkládací pohovka s plnohodnotným lůžkem pro dvě osoby 160 x 200 cm. Apartmán je komfortně vybaveny moderním nábytkem (šatní skříň, jídelní stůl, rozkládací pohovka, konferenční stůl, komoda), LCD televizorem, kuchyňským koutem (varná deska, lednice, myčka nádobí, rychlovarná konvice, nádobí). V lodžii nechybí venkovní nábytek. V koupelně najdete osušky a ručníky, vanu, umyvadlo, toaletu a pračku. V obývacích místnostech je plovoucí podlaha a dekorační koberec, dlažba potom v předsíni a koupelně.
Provozní náklady na jsou 4 795 Kč Kč měsíčně včetně fondu oprav a odměny správci. K tomu 700 Kč za elektřinu a 300 Kč za internet, úklid po hostech se platí zvlášť. Dům je postaven v energetické třídě B, velmi úsporné.
Máchovo jezero (původně Velký rybník, s 284 hektary náš šestý největší rybník a zároveň největší mimo jižní Čechy) není třeba dlouze představovat. Je centrem Máchova kraje, velmi oblíbené a navštěvované turistické lokality. Z Prahy tam jste autem asi za hodinu. Staré Splavy, kde se apartmány nachází, jsou tím klidnějším městečkem u jezera než Doksy. Zároveň jsou blíže k vodě a přitahují proto zájemce o stylové vlastní bydlení nebo investiční apartmány. Už od konce 19. století jsou Staré Splavy vyhledávanou dovolenkovou destinací, ne nadarmo se jim přezdívalo České Lido.
V blízkosti LakePark Residence se nacházejí restaurace jako Sklípek a Turnovská pivnice, ideální pro dobré stravování. Pro nákup základních potravin lze využít potraviny Jarmilina stezka, a pro větší nákupy je k dispozici Lidl v Doksech.
Příjemné cestování vlakem začíná ve vlakové stanici Staré Splavy, odkud je možné podniknout také výlety, např. na nedaleký hrad Bezděz. Pokud preferujete kolo nebo tenis, tak se zde také vyřádíte. Pro klidnější dny můžete využít přístaviště u Máchova jezera pro vyhlídkové okružní plavby. V okolí jsou známé pláže, včetně pláže v Doksech a aquaparku na Máchově jezeře, ideální pro rodiny s dětmi.
Pro golfové nadšence je k dispozici 18jamkové hřiště v České Lípě s krásným výhledem do krajiny.
Mánesova 3014/16, Brno
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 11 lidí
Ing. Zdeněk Hašek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Doksech (okr. Česká Lípa)?