Kojetínská, Kroměříž
Nabízíme k prodeji garáž v žádané lokalitě města Kroměříž. Tato cihlová stavba v dobrém stavu je ideální volbou pro ty, kteří hledají bezpečné místo pro své vozidlo nebo skladovací prostory. Díky přízemnímu typu domu zaručuje snadný přístup a manipulaci s vozidly či uloženými předměty.
Užitná plocha garáže činí 21 m², což je ideální prostor pro parkování automobilu, i pro uskladnění sezónního vybavení, nástrojů a dalších potřeb. Dalších 23m² tvoří vjezd, což poskytuje dostatečný prostor pro další automobil. Stavba je zhotovena z kvalitních materiálů, což zajišťuje dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu.
Cena k jednání je stanovena na 980 000 Kč za celou nemovitost, což představuje atraktivní investici v této dobře situované oblasti. Pro více informací o této nemovitosti nebo sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte nebo vyplňte níže uvedený formulář, rádi Vám pomůžeme.
Reality a poradenství Ležákovi
Palackého 1400, Holešov
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Reality a poradenství Ležákovi
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje ostatních v Kroměříži?