Sladkovského, Hořice
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2+1 o velikosti 43 m² s velkou terasou 16 m². Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 2+1 o velikosti 43 m² s velkou terasou 16 m², umístěný ve 2. nadzemním podlaží kompletně modernizovaného domu v ulici Sladkovského v Hořicích.
Byt nabízí průchozí kuchyň s novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, dvě samostatné místnosti, moderní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Vytápění i ohřev vody zajišťuje vlastní elektrický kotel. Terasa je ideálním místem pro relaxaci či posezení.
Parkování je možné na veřejných místech přímo u domu. Centrum města i veškerá občanská vybavenost jsou v pohodlné docházkové vzdálenosti.
Bydlení vhodné pro ty, kdo ocení komfortní prostor a možnost užívat si soukromou terasu.
Hledáme dlouhodobé a spolehlivé nájemníky. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit dvě vratné kauce a provizi realitní kanceláři, celkem tři čisté nájmy.
Více informací u makléře.
Na Hrádku 1940, Pardubice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 24 lidí
Matouš Matýsek
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Hořicích (okr. Jičín)?